Kapat

Temizliğimizde Zeytinyağı Sabunu Kullanalım….

Anasayfa
Blog Temizliğimizde Zeytinyağı Sabunu Kullanalım….

Temizliğimizde Zeytinyağı Sabunu Kullanalım….

Zeytinyağının yaraları iyileştirici özelliği binlerce yıldır bilinmektedir.  Zeytinyağı tende nefes alan bir tabaka oluşturarak, cildin doğal etkinliklerini sürdürmesini sağlar. Böylece bir yandan ölü derilerin dökülmesine, terlemeye imkan verirken nem kaybını engeller, sürekli olarak nem dengesini korur. Sağlıklı ve mutlu kalmanız dileğiyle… 👍👍👍

💧 Bakterilere karşı doğal bir koruma sağlayan zeytinyağı, özellikle içerdiği E vitaminiyle hücre yenilenmesini hızlandırarak cildin genç kalmasını sağlar.

💧 Zeytinyağı sabunu, E, D ve K vitaminlerini içerir.  Vücut, yüz ve saç temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz doğal bir üründür. 

💧 Antiseptik özelliği sayesinde yüz ve vücut derisindeki sivilce, tahriş, egzama, mantar, sedef, pişik, isilik, alerji gibi cilt rahatsızlıklarında kanıtlanmış yararları vardır. 

💧 Saç dökülmesi, kepek ve baş derisindeki sivilcelerin giderilmesinde etkilidir.

💧 Zeytinyağı sabunu kullanımı sonrasında cilt yumuşak, temiz ve daha esnektir. Hassas ciltler için uygundur. Bol köpüğü ve yumuşak yapısı ile mükemmel bir banyo sabunudur.

💧 Düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirip, saçları güçlendirin ve cilt hastalıklarına karşı cildin direncini arttırır. 

Sağlıklı ve mutlu kalmanız dileğiyle… 👍👍👍

İlginizi Çekebilir:  Sağlıklı Bir İnsanın Günlük Su Tüketimi....